Bilgi Port - Türkiye'nin Bilgi ve Eğlence Portu

Ata Demirer'li "Hedefim Sensin"den Yeni Görüntüler!

dereli

Üye
Üye
Katılım
24 Ağu 2017
Mesajlar
97
Puanları
18
Ata Demirer'li yepyeni komedi filmi "Hedefim Sensin"den yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.


Ata Demirer'li yerli komedi Hedefim Sensin'den yeni tanıtım geldi. Beyaz perdede son olarak 2017 yılının başlarında vizyona giren Ege komedisi Olanlar Oldu ile karşımıza çıkan, Niyazi Gül Dört Nala ve Eyyvah Eyvah serisi gibi seyircilerini gülmekten kırıp geçiren komedilerin sevilen başrolü Demirer, bir kez daha seyircilerin yüreğine dokunan ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir karakterle karşımıza çıkıyor.

Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça geveze bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde ve zamanda yine kendisini tutamaz. Ama bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk defa ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için adeta bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen sadece Zekeriya değildir. Onun gelişi ile birlikte Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır...

Demirer'e gedikli rol arkadaşlarından usta oyuncu Demet Akbağ, emektar oyuncu Salih Kalyon, güzel yıldız Gonca Vuslateri, usta oyuncularımızdan Erkan Can, Tarık Ünlüoğlu ve İlker Aksum'un eşlik ettiği filmin senaryosunda da sempatik komedyenin imzası var. Filmin yönetmen koltuğunu Arif v 216, Görümce, G.O.R.A. ve Kocan Kadar Konuş serisi gibi seyircilerin büyük beğenisini kazanan yerli filmlerin yönetmeni Kıvanç Baruönü üstleniyor.

"Hedefim Sensin" 29 Kasım'da sinemalarda olacak.
 

Son Gruplar

Geri
Üst