Bilgi Port - Türkiye'nin Bilgi ve Eğlence Portu

Supradyn All Day

dereli

Üye
Üye
Kilo aldıran multi vitamin. Eczacının söylediği günde bir adet kahvaltı'dan sonra tok karına alınmasını tavsiye ettiği ilaç. 30 liraya almıştım.
5bddeda35fad1f662a0b7b965e3d8486.jpg

Son düzenleme:
Benzer Konular
reklamlarla coşturulmuş ürün. günde bir tane alınması halinde tüm vitamin, mineral ihtiyaçlarını karşılayacağı iddia ediliyor.
aslında bugünlerde böyle bir hap arayışındaydm.

içerisindeki vitamin değerlerinin vucudun günlük alınması gereken miktarlarda olduğu, en önemli özelliğinin 3mg. co enzyme q10 barındırması olan multivitamin. vitamin değerleri sporcular için yeterli değildir, draje supradyn buna göre daha iyidir, q10 faydalı olabilmesi için günlük alım miktarı 30mg. olmalıdır, bu değerler göz önüne alındığında ne kadar faydalı olur tartışılır. fiyat olarak q10 takviyesi başlı başına 80tl civarındadır, bu ilaç 19tl.

olayı iştah açmak olan ürün, sanırsam.

arkadaş 4 gündür kullanıyorum ve 4 gündürde ne bulsam yiyorum. sürekli açım, doyamıyorum. ee tabi enerji verir amk. o kadar yersen herkese enerji verir. bunun dışında bildiğin uyuyamıyorum. sabah tak diye kalktım mesela bugün. normalde böyle bir şey olmaz. neyse sonuç olarak benim bünyede baya işe yaradı ki hiç ümitli değildim. neyse ben gecelere akıyorum, optm, bys

Son Gruplar

Geri