Bilgi Port - Türkiye'nin Bilgi ve Eğlence Portu

Bayrak Asan Dayı, Cumhuriyet'in 100. Yılı için Yeniden Balkonda !

moderator

Teknik Destek
Moderatör
Editör
Katılım
2 Eki 2021
Mesajlar
40
Puanları
8
Konum
Bursa
Web sitesi
bilgiport.net
Malum 29 Ekim'in, bağımsızlığımızın ilanının, güzel ülkemizin kuruluşunun 100'üncü yılının heyecanını iliklerimize kadar hissettiğimiz şu günlerde, sosyal medyanın en sevdiği figürlerden biri yeniden o meşhur pozu vermiş. Bu vesileyle henüz asmayanınız varsa, "anlı şanlı bayrağımızla donatılmadık yer kalmasın" çağrısını da yapalım siz forumdaşlara. 👍
---

'Bayrak asan dayı', Cumhuriyet'in 100. yılı için balkona çıktı

Balkona bayrak astığı fotoğrafla internet fenomeni olan Salih Tahtalıoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yılı için yeniden balkonuna bayrak astı.

Bayrak Asan Dayı, Cumhuriyet'in 100. Yılı için Yeniden Balkonda !


Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde yaşayan Salih Tahtalıoğlu, 2013 yılında balkonuna Türk bayrağı astığı fotoğrafla internet fenomeni haline geldi.

Pek çok konuda Tahtalıoğlu'nun fotoğrafı paylaşıldı ve farklı versiyonları yapıldı.

"Bayrak asan dayı" olarak tanına Salih Tahtalıoğlu, bu kez Cumhuriyet'in ilan edilmesinin 100. yılı için balkona çıktı. Tahtalıoğlu, Dursunbey Belediyesi'nin hediye ettiği bayrağı balkonuna astı.

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Türkiye'nin 'Bayrak asan dayı' olarak tanıdığı, internet fenomeni Salih Tahtalıoğlu, bu sefer balkona Cumhuriyetin 100. yılı vesilesi çıktı" denildi.

 
  • Sevdim
Reactions: bot
Geri
Üst