Bilgi Port - Türkiye'nin Bilgi ve Eğlence Portu

Gittigidiyor kullanıcılarına veda ediyor

bot

Teknik Destek
Yönetici
Editör
Katılım
22 Ağu 2017
Mesajlar
373
Puanları
28
Konum
Bursa
Web sitesi
bilgiport.net
Küresel e-ticaret firması eBay, Gittigidiyor'u kapatarak Türkiye'deki faaliyetine son veriyor.
Gittigidiyor kullanıcılarına veda ediyor.

eBay, 2011 yılında satın aldığı GittiGidiyor’u kapattığını ve potansiyel alıcılarla görüşmekte olduğunu belirtti.

Ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren ve neredeyse her platformda varlığını sürdürmeye çalışan GittiGidiyor 5 Eylül 2022’de tamamen kapanıyor. 18 Temmuz’dan itibaren alıcıların yeni alım yapamayacağı platfromda hesaplara bir süre daha erişilebilecek.


Şirket, sitesinde yer verdiği açıklamada;
" GittiGidiyor olarak 21 yıl önce ülkemizi online pazar yeri formatıyla tanıştırdık ve e-ticaretin gelişimine öncülük ettik. İş ortaklarımızla birlikte büyüyüp milyonlarca kişiye internetten güvenli alışveriş hizmeti sağladık. Sektördeki köklü geçmişimizin son 11 yılını küresel e-ticaret liderlerinden eBay'in çatısı altında geçirdik.

Ve bugün veda zamanı...

eBay'in Türkiye'de süregelen rekabet dinamikleri doğrultusunda aldığı kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

Bu zor kararın tüm süreçlerinde önceliğimiz her zaman çalışma arkadaşlarımız, satıcılarımız ve alıcılarımız için güvenilir bir süreç yönetimi gerçekleştirmek olacak.

18 Temmuz 2022 tarihine kadar alışverişe açık olacak platformumuz, bugünden (20 Haziran 2022) itibaren yeni ürün listelemeye kapatıldı. Site üzerindeki "Hesabım" bölümü, tüm alıcı ve satıcılarımızın tamamlanmamış işlemleri için 5 Eylül 2022 tarihine kadar açık kalacak. Müşteri hizmetlerimiz ise 30 Eylül 2022 tarihine kadar kullanıcılarımıza destek vermeye devam edecek.


Bu yolculukta bizimle olan tüm paydaşlarımıza, alıcı ve satıcılarımıza bağlılıkları ve GittiGidiyor'a olan katkıları için teşekkür ederiz." ifadelerini aktardı.

Polish_20220621_004838961.png
 
Benzer Konular

Son Gruplar

Geri
Üst